کد خبر : 1252893
بیش از 32هزار نفر زیرچتر طرح 67 بانک صادرات تسهیلات دریافت کردند
بیمه برتر: بانک صادرات ایران با راه اندازی طرح 67 در تسهیل گری ارائه وام به متقاضیان کوشیده است که به موجب آن تا کنون بیش از 32 هزار و 300 نفر تسهیلات از این بانک دریافت کرده اند.
به گزارش پایگاه خبری و تخصصی بیمه برتر: این روزها دردسر گرفتن وام از بانک های عامل بیش از هرچیزی آزار دهنده است به طوری که فرد وام گیرنده وسط امور اداری اخذ وام بانکی به دلیل نبود یا کمبود ضامن، محدودیت های مدت زمان افتتاح حساب در بانک و مسائلی از این دست از ادامه این روند صرف نظر می کند.
بانک صادرات ایران با راه اندازی طرح 67 راه را برای متقاضیان دریافت وام هموار کرده است و علاوه بر اینکه به موجب این طرح نه تنها متقاضی نیازی به ضامن ندارد بلکه می تواند در کمترین زمان ممکن (48 ساعت کاری) بعد از افتتاح حساب کوتاه‌مدت 67، نسبت به دریافت تسهیلات اقدام و درخواست خود را به شعبه بانک صادرات که در آن افتتاح حساب کرده‌ است، اقدام کند.
از ابتدای اجرای این طرح در بانک صادرات تا کنون بیش از 32 هزار و 300 نفر تسهیلات دریافت کرده اند و  بیش از 7 میلیارد ریال سپرده گذاری صورت گرفته است که 80 درصد آن در قالب تسهیلات 67 پرداخت شده است.
از آنجایی که یکی از ویژگی اصلی این طرح، 48 ساعته بودن آن است و به هیچ وثیقه یا ضامنی جز خود سپرده نیازی نیست، این طرح با استقبال بسیار خوبی روبرو شد بطوری که حتی برخی از بانک های اقدام به راه اندازی طرح های مشابه کردند.
در ادامه همه چیز را درباره طرح 97 بانک صادرات که این روزها با استقبال قابل ملاحظه ای نیز روبرو شده است می خوانیم.پطرح 67 بانک صادرات چیست؟
طرح 67 بانک صادرات درواقع حساب سپرده کوتاه‌مدتی است که امکان دریافت تسهیلات به پشتوانه موجودی این حساب را برای مشتریان بانک صادرات به وجود آورده است. شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن (48 ساعت کاری) بعد از افتتاح حساب کوتاه‌مدت 67، نسبت به دریافت تسهیلات اقدام و درخواست خود را به شعبه بانک صادرات که در آن افتتاح حساب کرده‌اید، ارائه کنید.

 میزان تسهیلات طرح 67 بانک صادرات
مشتریانی که اقدام به افتتاح حساب سپرده کوتاه‌مدت 67 بانک صادرات می‌کنند، می‌توانند تا 80 درصد میزان سپرده حساب خود تسهیلات بگیرند. حداقل تسهیلات دریافتی در این طرح 5 میلیون و سقف تسهیلات طرح 67 بانک صادرات 200 میلیون تومان تعیین‌شده است که با توجه به میزان سرمایه‌گذاری به متقاضیان پرداخت خواهد شد.

سود سپرده و تسهیلات طرح 67
متقاضیانی که برای دریافت تسهیلات در این طرح شرکت می‌کنند، با افتتاح حساب سپرده کوتاه‌مدت 67، بابت سرمایه‌گذاری سود 7 درصدی دریافت خواهند کرد که به‌صورت ماهیانه پرداخت می‌شود. نرخ سود تسهیلات این طرح نیز یک درصد کمتر از سود حساب سپرده کوتاه‌مدت و 6 درصد محاسبه خواهد شد. حداقل موجودی برای افتتاح حساب در طرح 67 بانک صادرات 5 میلیون تومان خواهد بود.

اقساط و ضمانت بازپرداخت تسهیلات
مدت‌زمان بازپرداخت و تعداد اقساط طرح 67 بر اساس میزان سرمایه‌گذاری و تسهیلات دریافتی متقاضی مشخص می‌شود که طبق اعلام بانک صادرات حداکثر زمان بازپرداخت آن 36 ماهه خواهد بود. با توجه به بلوکه شدن حساب سپرده کوتاه‌مدت مشتری بعد از دریافت تسهیلات، متقاضی نیازی به ارائه سایر وثایق ضمانتی برای گرفتن وام ندارد. حساب سپرده کوتاه‌مدت مشتری تا زمان تسویه کامل تسهیلات دریافتی، بلوکه می‌شود و مشتری اجازه برداشت از حساب را نخواهد داشت.
اما در ادامه یک سری از نکات مهم است که متقاضی لازم است در خصوص طرح 67 بانک صادرات باید بداند.
  • نکات ضامننوع ضمانت این تسهیلات مسدودی سپرده می باشد یعنی سپرده شما نزد بانک به عنوان ضمانت باقی می ماند.
  • حداقل سپرده گذاریهمانطور که گفتیم حداقل مبلغ سپرده گذاری 5 میلیون تومان می باشد. حداکثر آن نیز با توجه به اینکه حداکثر وام بدون ضامن بانک صادرات در این طرح 200 میلیون تومان است مبلغ 250 میلیون تومان می باشد.
  • دریافت تسهیلات فوریطبق اعلام بانک صادرات حداکثر تا 48 ساعت بعد از سپرده گذاری و درخواست تسهیلات ، این وام به شما اعطا می شود.
شرایط اقساط طرح 67
شرایط قسط بندی این تسهیلات طرح 67 بانک صادرات و وام بدون ضامن بانک صادرات به صورت 12 ماهه ، 24 ماهه و 36 ماهه می باشد و شما باید به صورت ماهانه تا پایان موعد مقرر به میزان اقساط اعلامی بانک قسط ها را پرداخت کنید. گزارش: الهه سی ستار

منبع:شما و اقتصاد‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار